•Eén platform voor 2 auto's
• Putdiepte van standaardtype: 1500-1600 mm
•Afmetingen voertuig: hoogte 1450-1500 mm, lengte 4900-5000 mm
•Bruikbare platformbreedte voor standaardtype: 2200 mm
•Standaardontwerp: 2.000 kg per parkeerplaats
•Oppervlaktebehandeling: poedercoating
| Productparameters | |
| Modelnr. | CPL-2A |
| Hefvermogen | 2000 kg / 4400 lbs |
| Hefhoogte | 1500 mm |
| Puthoogte | 1500 mm |
| Rijmodus | Hydraulisch |
| Voeding / Motorcapaciteit | 380V, 5,5 kW 60s |
| Parkeerplaats | 2 |
| Bedrijfsmodus | Sleutelschakelaar |
1. Professionele fabrikant van parkeerliften, met meer dan 10 jaar ervaring. Wij zijn toegewijd aan de productie, innovatie, maatwerk en installatie van diverse parkeerapparatuur.
2. Meer dan 16.000 parkeerervaringen in meer dan 100 landen en regio's.
3. Productkenmerken: Gebruik van hoogwaardige grondstoffen om de kwaliteit te garanderen.
4. Goede kwaliteit: CE-gecertificeerd. Strikte inspectie van elke procedure. Professioneel QC-team om de kwaliteit te waarborgen.
5. Service: Professionele technische ondersteuning tijdens de voorverkoop en maatwerkservice na de verkoop.
6. Fabriek: Deze is gevestigd in Qingdao, aan de oostkust van China. De transportmogelijkheden zijn zeer gunstig. De dagelijkse productiecapaciteit bedraagt 500 sets.