1. Dubbele breedte voor 4 voertuigen
2. Op maat gemaakt volgens de indeling, ruimte- en kostenbesparend dankzij het compacte ontwerp.
3. Dubbele veiligheidssloten: het eerste is een verstelbaar veiligheidsslot met laddermechanisme en het tweede wordt automatisch geactiveerd in geval van draadbreuk.
4. Start- en landingsbanen zijn geschikt voor brede of smalle voertuigen.
5.400 kg totaal hefvermogen
6. Meervoudige veiligheidssloten in elke kolom
7. Verborgen enkele hydraulische cilinder
8. Een grotere schijfdiameter vermindert kabelvermoeidheid.
9. Mechanische valbeveiliging maakt meerdere stophoogtes mogelijk.
10. Aanpasbare locatie van de voedingseenheid
11. De positie van het bedieningspaneel is verstelbaar.
12. Beveiligingsinrichting tegen losraken en breken van de staalkabel
13. Oppervlaktebehandeling: poedercoating
| Productparameters | |
| Modelnr. | CHFL2+2 |
| Hefvermogen | 4000 kg |
| Hefhoogte | 1800/2100 mm |
| Afstand tussen de start- en landingsbanen | 3820 mm |
| Vergrendelingsmechanisme | Dynamisch |
| Vergrendeling ontgrendelen | Elektrische automatische ontgrendeling of handmatige ontgrendeling |
| Rijmodus | Hydraulisch aangedreven + kabel |
| Voeding / Motorcapaciteit | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2,2Kw 60/90s |
| Parkeerplaats | 4 |
| Veiligheidsvoorziening | Anti-valvoorziening |
| Bedrijfsmodus | Sleutelschakelaar |
1. Professionele fabrikant van parkeerliften, met meer dan 10 jaar ervaring. Wij zijn toegewijd aan de productie, innovatie, maatwerk en installatie van diverse parkeerapparatuur.
Meer dan 216.000 parkeerervaringen in meer dan 100 landen en regio's.
3. Productkenmerken: Gebruik van hoogwaardige grondstoffen om de kwaliteit te garanderen.
4. Goede kwaliteit: TUV- en CE-gecertificeerd. Strikte inspectie van elke procedure. Professioneel QC-team om de kwaliteit te waarborgen.
5. Service: Professionele technische ondersteuning tijdens de voorverkoop en maatwerkservice na de verkoop.
6. Fabriek: Deze is gevestigd in Qingdao, aan de oostkust van China. De transportmogelijkheden zijn zeer gunstig. De dagelijkse productiecapaciteit bedraagt 500 sets.