1. Ruimtebesparing: Verdubbelt de parkeercapaciteit op hetzelfde vloeroppervlak.
2. Hydraulisch of elektrisch hefmechanisme: Aangedreven hefmechanisme voor eenvoudige bediening.
3. Veelzijdig ontwerp: Kan worden aangepast aan verschillende soorten voertuigen.
4. Kosteneffectief: Lagere installatie- en onderhoudskosten in vergelijking met parkeergarages met meerdere verdiepingen.
| Modelnr. | CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Hefvermogen | 2300 kg/2700 kg |
| Spanning | 220V/380V |
| Hefhoogte | 2100 mm |
| Bruikbare breedte van het platform | 2100 mm |
| Stijgtijd | jaren 40 |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoaten/Verzinken |
| Kleur | Optioneel |
1. Hoe kan ik het bestellen?
Geef ons alstublieft de oppervlakte van uw perceel, het aantal auto's en andere relevante informatie, dan kan onze ingenieur een plan ontwerpen dat is afgestemd op uw terrein.
2. Hoe lang duurt het voordat ik het krijg?
Ongeveer 45 werkdagen nadat we uw aanbetaling hebben ontvangen.
3. Wat is een betalingsitem?
T/T, LC....