1. Maximaliseert het landgebruik door de verticale ondergrondse ruimte optimaal te benutten.
2. Vermindert rommel op oppervlakken en verbetert de esthetische aantrekkingskracht van een ruimte.
3. Biedt veilige en weerbestendige parkeergelegenheid.
4. Woongebouwen, commerciële ruimtes, kantoorcomplexen en hotels.
5. Ideaal voor stedelijke gebieden waar de beschikbare ruimte beperkt is.
| Modelnr. | CSL-3 |
| Hefvermogen | 2500 kg per niveau |
| Hefhoogte | aangepast |
| Zelfsluitende hoogte | aangepast |
| Verticale snelheid | 4-6 m/min |
| Externe afmetingen | aangepast |
| Rijmodus | 2 hydraulische cilinders |
| Voertuiggrootte | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Parkeermodus | 1 bovengronds, 1 ondergronds |
| Parkeerplaats | 2 auto's |
| Stijg-/daaltijd | 70 s / 60 s / verstelbaar |
| Voeding / Motorcapaciteit | 380V, 50Hz, 3-fasen, 5,5 kW |
1. Professionele fabrikant van parkeerliften, met meer dan 10 jaar ervaring. Wij zijn toegewijd aan de productie, innovatie, maatwerk en installatie van diverse parkeerapparatuur.
2. Meer dan 16.000 parkeerervaringen in meer dan 100 landen en regio's.
3. Productkenmerken: Gebruik van hoogwaardige grondstoffen om de kwaliteit te garanderen.
4. Goede kwaliteit: TUV- en CE-gecertificeerd. Strikte inspectie van elke procedure. Professioneel QC-team om de kwaliteit te waarborgen.
5. Service: Professionele technische ondersteuning tijdens de voorverkoop en maatwerkservice na de verkoop.
6. Fabriek: Deze is gevestigd in Qingdao, aan de oostkust van China. De transportmogelijkheden zijn zeer gunstig. De dagelijkse productiecapaciteit bedraagt 500 sets.