1. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt het mogelijk om de klep in zijn geheel te verwijderen, waardoor de werking stabiel en betrouwbaar is en het onderhoud eenvoudig is;
2. De montagekop en de grijpbek zijn gemaakt van gelegeerd staal;
3. Eenvoudige hulparm, bespaart de operator bedieningstijd;
4. Verstelbare grijpbek (optie), ±2 inch verstelbaar ten opzichte van de basis.
klemmaat.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 44"/1120mm |
| Maximale wielbreedte | 14"/360mm |
| Buitenklem | 10"-21" |
| Binnenklem | 12"-24" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 298 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1100*950*950 mm |
| In één 20-inch container passen 24 eenheden. | |
1. Breng eerst vet aan op de binnenrand van de band.
2. Bevestig de stalen ring op de draaitafel op dezelfde manier als bij het verwijderen van de band, plaats de band op de bovenrand van de stalen ring en bepaal de positie van het luchtgat.
3. Beweeg de demontagearm om de rand van de band aan te drukken, trap op het pedaal en druk de band geleidelijk in de stalen velg.
4. Druk de bovenste band op dezelfde manier in de stalen velg om de bandenmontage te voltooien.
1. Maak de draaitafel na gebruik van de machine tijdig stofvrij.
2. Controleer vóór gebruik van de machine of het slijpblok op de montagekop versleten is en vervang het tijdig indien nodig.
3. Controleer wekelijks het vloeistofniveau van de smeerolie in de olie-waterafscheider. Als het vloeistofniveau lager is dan het minimumstreepje, moet de afscheider tijdig worden bijgevuld. Het is noodzakelijk om de hoeveelheid smeerolie aan te passen om te veel of te weinig te voorkomen.
4. Controleer maandelijks of er water in het waterfilter zit. Als er water in zit, laat het dan tijdig weglopen en zorg ervoor dat het waterpeil de maximale lijn niet overschrijdt.