1. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt het mogelijk om de klep in zijn geheel te verwijderen, waardoor de werking stabiel en betrouwbaar is en het onderhoud eenvoudig is;
2. De montagekop en de grijpbek zijn gemaakt van gelegeerd staal;
3.S41 zeshoekige buis met een lengte van 270 mm, waardoor vervorming van de zeshoekige as effectief wordt voorkomen;
4. Bandenspanningshendel, hulpmiddel voor het hanteren van runflat-, laagprofiel- en stijve banden;
5. Gereserveerd bevestigingsgat voor de hulpunit, waardoor de hulpunit eenvoudig te bevestigen is volgens de wensen van de klant.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 44"/1120mm |
| Maximale wielbreedte | 14"/360mm |
| Buitenklem | 10"-21" |
| Binnenklem | 12"-24" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 295 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1100*950*950 mm |
| In één 20-inch container passen 24 eenheden. | |
1. Laat de lucht uit de band lopen.
2. Verwijder alle loden gewichten van de velg.
3. Plaats de band in de daarvoor bestemde positie, draai de band herhaaldelijk rond en druk de bandenschep naar beneden. Trap op het pedaal van de bandenschep om de band volledig van de stalen ring te scheiden.
4. Plaats de velg op de draaitafel en druk het pedaal van de bandenklem in om de velg vast te zetten.
5. Breng vet aan op de binnenring van de band.
6. Trek de demontagearm naar beneden zodat de binnenste rol van de spankop aan de rand van de stalen ring vastklikt, en vergrendel de verlengarm van de kop met de telescopische armvergrendeling van de kop.
7. Gebruik een koevoet om de band naar de grijpkop te tillen, trap op het pedaal van de draaitafel om de grijper te draaien en til één kant van de band eruit.
8. Trek de andere band op dezelfde manier eruit.