1. Installatie is niet nodig, verplaatsbaar voor gebruik.
2. Poedercoating
3. Handmatige ontgrendeling, eenvoudig te gebruiken
4. Gebruikt voor snelle reparaties, zoals het snel repareren van een band, het verversen van motorolie, enzovoort.
5. Aluminium motor ter voorkoming van oververhitting
6. Vast bekabeld platform, zorg voor synchronisatie
7. Dynamische belastingstest met 120% capaciteit en statische belastingstest met 150% capaciteit
8. Italiaanse oliekeerring om olielekkage te voorkomen.
9. Elektromagnetische klep met handmatige nooddaalfunctie
10. Draagbare, op een trolley gemonteerde pomp, gebruikt voor het verplaatsen van de hefinstallatie in de werkplaats.
11. Elektrisch en veiligheidsgoedgekeurd
12. Dubbele hydraulische cilinders en schaarconstructie voor maximale sterkte en stabiliteit.
13. Eenvoudig verstelbare schuifarmen met een radius van 24 inch.
14. Automatische veiligheidssloten met twee standen
| Productparameters | |
| Modelnr. | CHSL2700 |
| Hefvermogen | 2700 kg |
| Maximale hefhoogte | 1200 mm |
| Minimale tilhoogte | 130 mm |
| Platformbreedte | 1742 mm |
| Platformlengte | 1740 mm |
| Stijg-/daaltijd | Ongeveer 30-50 jaar |
| Motorvermogen | 3,0 kW-380 V of 3,0 kW-220 V |
| Nominale oliedruk | 24 MPa |
| Totaal gewicht | 450 kg |
Handmatige vergrendeling ontgrendelen
Versterkte en verdikte actieve steunarmen
Met vier paar hoge en lage dienbladen
Handmatig bediende, verplaatsbare kleine aanhanger
Versterk en maak de occlusie duidelijker
Vraag 1: Bent u een fabriek of een handelaar?
A: Wij zijn fabrikant, we hebben een eigen fabriek en ingenieurs.
Vraag 2. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: 50% aanbetaling via bankoverschrijving (T/T) en 50% vóór levering voor批量bestellingen. We laten u foto's van de producten en verpakkingen zien voordat u het resterende bedrag betaalt.
Vraag 3. Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Vraag 4. Hoe lang is de garantieperiode?
A: Stalen constructie 5 jaar, alle reserveonderdelen 1 jaar.