Hydraulische autoliften met één kolom worden ondersteund door een platform dat in de lengte en breedte is gestabiliseerd. Compacte constructie, neemt weinig ruimte in beslag, licht van gewicht, gemakkelijk te verplaatsen, stabiele werking. Hoogwaardig pompsysteem en elektronische componenten, met mechanische en hydraulische vergrendeling, veilig en betrouwbaar; geen fundering nodig, kan direct op de grond worden geplaatst.
1. Hydraulisch aangedreven kettinghefsysteem.
2. Handmatige vergrendeling ontgrendelen.
3. De positie van de achterbrug op de grond is geschikt voor raceauto's om op te staan.
4. Duurzame polyurethaan schroef-/bevestigingspads en gratis hoge adapters.
5. De lift heeft twee opties: vast en verplaatsbaar met geïntegreerde wielen.
6. Alle stalen onderdelen worden gezandstraald, vervolgens voorzien van een anticorrosieprimer en afgewerkt met een kleurlaag.
7. Motor met aluminium behuizing, snelle warmteafvoer, hoog rendement en lange levensduur.
8. CE-gecertificeerd
9. Krachtige fabrikant, betrouwbaar. Seiko-productie, hoge kwaliteit.
| Productparameters | |
| Modelnr. | CHSL2500 |
| Hefvermogen | 2500 kg |
| Hefhoogte | 1800 mm |
| Minimale hoogte | 140 mm |
| Lift Time | jaren 50-60 |
| Totale hoogte | 2550 mm |
| Motorvermogen | 2,2 kW-380 V of 2,2 kW-220 V |
| Nominale oliedruk | 24 MPa |
| Totaal gewicht | 850 kg |
achterarmvergrendeling
Enkele helix + verhoogde lade
mobiele auto
mobiele basis
voorarmvergrendeling
De platen zijn dik en duurzaam.
Fabrieksaanpassing, hoge kwaliteit en lage prijs.
Verbeterd product, duurzaam.
Stabiel heffen en eenvoudige bediening.
Complete typen en specificaties, attente service na verkoop
De behoeften van gebruikers staan centraal in ons streven.