1. Parkeeroplossing in de kelder van woon- en bedrijfsgebouwen.
2. Gegalvaniseerd platform met golfplaat voor beter parkeren.
3. Dubbele hydraulische hefcilinders (hoofd- en hulpcilinder) met directe aandrijving.
4. Individuele hydraulische krachtbron en bedieningspaneel.
5. Put en achterwand nodig voor de ondersteuning van de constructie.
Er is een laadvermogen van 6200 kg/2500 kg beschikbaar voor zowel de SUV als de sedan.
7. De functie voor het delen van berichten in het midden bespaart kosten en ruimte.
8. Lage gebruikskosten: wanneer het platform naar beneden beweegt, wordt het aangedreven door de zwaartekracht, waardoor er geen elektriciteitsverbruik meer is.
9. Elektrische sleutelschakelaar voor beveiliging en veiligheid.
10. Automatische uitschakeling zodra de gebruiker de contactsleutel loslaat.
11. U kunt kiezen uit een enkel- of dubbelstapsmodel.
12. Poedercoating als oppervlaktebehandeling voor binnengebruik; thermisch verzinken voor buitengebruik.
| Productparameters | |
| Modelnr. | CPL-2A/4A |
| Hefvermogen | 2000 kg/5000 lbs |
| Hefhoogte | 1850 mm |
| Bovenste | 1850 mm |
| Pit | 1950 mm |
| Vergrendelingsmechanisme | Dynamisch |
| Vergrendeling ontgrendelen | Elektrische automatische ontgrendeling of handmatige ontgrendeling |
| Rijmodus | Hydraulisch aangedreven + ketting |
| Voeding / Motorcapaciteit | 380V, 5,5 kW 60s |
| Parkeerplaats | 2/4 |
| Veiligheidsvoorziening | Anti-valvoorziening |
| Bedrijfsmodus | Sleutelschakelaar |
1. Professionele fabrikant van parkeerliften, met meer dan 10 jaar ervaring. Wij zijn toegewijd aan de productie, innovatie, maatwerk en installatie van diverse parkeerapparatuur.
2. Meer dan 16.000 parkeerervaringen in meer dan 100 landen en regio's.
3. Productkenmerken: Gebruik van hoogwaardige grondstoffen om de kwaliteit te garanderen.
4. Goede kwaliteit: TUV- en CE-gecertificeerd. Strikte inspectie van elke procedure. Professioneel QC-team om de kwaliteit te waarborgen.
5. Service: Professionele technische ondersteuning tijdens de voorverkoop en maatwerkservice na de verkoop.
6. Fabriek: Deze is gevestigd in Qingdao, aan de oostkust van China. De transportmogelijkheden zijn zeer gunstig. De dagelijkse productiecapaciteit bedraagt 500 sets.