1. Parkeeroplossing in de kelder van woon- en bedrijfsgebouwen.
2.CPT-2 putparkeersysteem met onafhankelijke parkeerplaatsen voor 2 auto's (EB) of 2x2 auto's (DB), boven elkaar geplaatst. De parkeerplaatsen zijn schuin (ongeveer 7,5 graden) bereikbaar.
3. Laadvermogen 2000 kg.
4. Hellend lager platform met lagere puthoogte.
5. Gegalvaniseerd platform met golfplaat voor beter parkeren.
6. Zelfs bij een kleinere inbouwhoogte kunnen twee auto's gemakkelijk boven elkaar geparkeerd worden.
7. Stalen kabels bieden extra bescherming tegen vallen.
8. Poedercoating als oppervlaktebehandeling voor binnengebruik; thermisch verzinken voor buitengebruik.
| Productparameters | |
| Modelnr. | CPT-2/4 |
| Hefvermogen | 2000 kg/5000 lbs |
| Hefhoogte | 1650 mm |
| Bovenste | 1650 mm |
| Pit | 1700 mm |
| Vergrendelingsmechanisme | Dynamisch |
| Vergrendeling ontgrendelen | Elektrische automatische ontgrendeling of handmatige ontgrendeling |
| Rijmodus | Hydraulisch aangedreven + ketting |
| Voeding / Motorcapaciteit | 380V, 5,5 kW 60s |
| Parkeerplaats | 2/4 |
| Veiligheidsvoorziening | Anti-valvoorziening |
| Bedrijfsmodus | Sleutelschakelaar |
1. Professionele fabrikant van parkeerliften, met meer dan 10 jaar ervaring. Wij zijn toegewijd aan de productie, innovatie, maatwerk en installatie van diverse parkeerapparatuur.
2. Meer dan 16.000 parkeerervaringen in meer dan 100 landen en regio's.
3. Productkenmerken: Gebruik van hoogwaardige grondstoffen om de kwaliteit te garanderen.
4. Goede kwaliteit: TUV- en CE-gecertificeerd. Strikte inspectie van elke procedure. Professioneel QC-team om de kwaliteit te waarborgen.
5. Service: Professionele technische ondersteuning tijdens de voorverkoop en maatwerkservice na de verkoop.
6. Fabriek: Deze is gevestigd in Qingdao, aan de oostkust van China. De transportmogelijkheden zijn zeer gunstig. De dagelijkse productiecapaciteit bedraagt 500 sets.