1. Uitgerust met een servomotor met hoge snelheid en een besturingssysteem.
3. Goede luchtdichtheid, warmte-isolatie en geluidsdemping
4. Sterk en duurzaam, fraai uiterlijk
4. Meerdere openingsmethoden
5. Instelbare open- en sluitsnelheid.
| Motorvermogen | 0,75 kW/1.5 kW/ander |
| Voeding | 110V/220V/380V |
| Paneelmateriaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Wit, donkergrijs, zilvergrijs, rood, geel |
| Paneeldikte | 40 mm |
| Openingssnelheid | 0,8 tot 2,5 m/s, instelbaar |
| Sluitingssnelheid | 0,8 m/s, instelbaar |
| Luchtweerstand | 120 km/u |
| Gebruikt | bouwsector, logistiek |
1. Hoe kan ik het bestellen?
Geef ons alstublieft de oppervlakte van uw perceel, het aantal auto's en andere relevante informatie, dan kan onze ingenieur een plan ontwerpen dat is afgestemd op uw terrein.
2. Hoe lang duurt het voordat ik het krijg?
Ongeveer 45 werkdagen nadat we uw aanbetaling hebben ontvangen.
3. Wat is een betalingsitem?
T/T, LC....