1. Betrouwbaar, praktisch, eenvoudig te bedienen en lage onderhoudskosten.
2. Aluminiumlegeringsplaat in combinatie met schuim met hoge dichtheid, waardoor vervorming en slijtage worden voorkomen.
3. Beide uiteinden zijn met elkaar verbonden door de ketting en de deurplaat is verbonden met een afdichtingsstrip, waardoor de montage eenvoudiger is.
| Afmetingen van de deur | Op maat gemaakt |
| Voeding | 220V/380V |
| Paneelmateriaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Wit, donkergrijs, zilvergrijs, rood, geel |
| Openingssnelheid | 0,8 tot 1,2 m/s, instelbaar |
| Sluitingssnelheid | 0,8 m/s, instelbaar |
| Luchtweerstand | 28-35 m/s |
| Gebruikt | bouwsector, logistiek, garage aan huis |
1. Hoe kan ik het bestellen?
Geef ons alstublieft de oppervlakte van uw perceel, het aantal auto's en andere relevante informatie, dan kan onze ingenieur een plan ontwerpen dat is afgestemd op uw terrein.
2. Hoe lang duurt het voordat ik het krijg?
Ongeveer 45 werkdagen nadat we uw aanbetaling hebben ontvangen.
3. Wat is een betalingsitem?
T/T, LC....