1. CE-gecertificeerd volgens de EG-machinerichtlijn 2006/42/CE.
2. Kan worden gebruikt in thuisgarages, autodealers en openbare parkeerterreinen.
3. Zero Post helpt je om meer ruimte rondom de hefbrug te benutten.
4. Hefvermogen 2700 kg / 6000 lb.
De bruikbare platformbreedte van 5.2100 mm maakt parkeren en ophalen veel gemakkelijker.
De stuurspanning van 6,24 V voorkomt elektrische schokken.
7. Dynamische vergrendeling als veiligheidsfunctie om uw voertuig te beschermen tijdens het omhoog en omlaag brengen van de laadklep.
8. De equalizer wordt rechtstreeks aangedreven door hydraulische cilinders en zorgt voor de synchronisatie en het niveau van het platform.
9. Meertraps vergrendelingssysteem, automatische vergrendeling en elektrisch ontgrendelingssysteem.
10. Poedercoating als oppervlaktebehandeling voor binnengebruik; thermisch verzinken voor buitengebruik.
| Productparameters | |
| Modelnr. | CHSPL2700 |
| Hefvermogen | 2700 kg |
| Hefhoogte | 2100 mm |
| Bruikbare platformbreedte | 2100 mm |
| Vergrendelingsmechanisme | Dynamisch |
| Vergrendeling ontgrendelen | Elektrische automatische ontgrendeling of handmatige ontgrendeling |
| Rijmodus | Hydraulisch aangedreven |
| Voeding / Motorcapaciteit | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2,2Kw 60/50s |
| Parkeerplaats | 2 |
| Veiligheidsvoorziening | Anti-valvoorziening |
| Bedrijfsmodus | Sleutelschakelaar |
Vraag 1: Bent u een fabrikant?
A: Ja.
Vraag 2. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: 50% aanbetaling via bankoverschrijving en 50% vóór levering. We laten u foto's van de producten en verpakkingen zien voordat u het resterende bedrag betaalt.
Vraag 3. Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Vraag 4. Hoe zit het met uw levertijd?
A: Over het algemeen duurt het 45 tot 50 dagen na ontvangst van uw aanbetaling. De exacte levertijd is afhankelijk van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling.
Vraag 5. Hoe lang is de garantieperiode?
A: Stalen constructie 5 jaar, alle reserveonderdelen 1 jaar.