1. Dit is een product op maat, waarbij de belasting kan worden aangepast aan de behoeften van uw klanten, evenals de afmetingen en hoogte van het platform.
2. Het kan auto's en goederen tillen.
3. Het kan worden gebruikt om auto's van verschillende hoogtes te tillen, geschikt voor het verplaatsen van auto's tussen trappen, van de kelder naar de eerste verdieping, naar de tweede verdieping of naar de derde verdieping.
4. Gebruik twee hydraulische oliecilinders voor de aandrijving, voor een soepele werking en voldoende vermogen.
5. Zeer nauwkeurig en stabiel hydraulisch aandrijfsysteem.
6. Diamantstalen plaat van topkwaliteit.
7. Hydraulische overbelastingsbeveiliging beschikbaar.
8. Automatische uitschakeling als de gebruiker de drukknop loslaat.
| Aangepast aan uw perceel en wensen. | |
| Modelnr. | CSL-3 |
| Hefvermogen | 2500 kg/op maat gemaakt |
| Hefhoogte | 2600 mm/op maat gemaakt |
| Zelfsluitende hoogte | 670 mm/aangepast |
| Verticale snelheid | 4-6 m/min |
| Externe afmetingen | aangepast |
| Rijmodus | 2 hydraulische cilinders |
| Voertuiggrootte | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Parkeerplaats | 1 auto |
| Stijg-/daaltijd | 70 s / 60 s |
| Voeding / Motorcapaciteit | 380V, 50Hz, 3-fasen, 5,5 kW |
Vraag 1: Bent u een fabriek of een handelaar?
A: Wij zijn fabrikant, we hebben een eigen fabriek en ingenieurs.
Vraag 2. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: 50% aanbetaling via bankoverschrijving en 50% vóór levering. We laten u foto's van de producten en verpakkingen zien voordat u het resterende bedrag betaalt.
Vraag 3. Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Vraag 4. Hoe zit het met uw levertijd?
A: Over het algemeen duurt het 45 tot 50 dagen na ontvangst van uw aanbetaling. De exacte levertijd is afhankelijk van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling.
Vraag 7. Hoe lang is de garantieperiode?
A: Stalen constructie 5 jaar, alle reserveonderdelen 1 jaar.