1. Omschakeling van zowel vrachtwagens als personenauto's;
2. Pneumatisch remmen;
3. Pneumatische hefinrichting voor het laden van grote wielladers;
4. Zelfkalibratie;
5. Ongebalanceerde optimalisatiefunctie;
6. Afmetingen in inches of millimeters, aflezing in gram of ounce;
| Motorvermogen | 0,55 kW/0,8 kW |
| Voeding | 220V/380V/415V, 50/60Hz, 3-fasen |
| Velgdiameter | 305-615 mm / 12"-24" |
| Velgbreedte | 76-510 mm”/3”-20” |
| Maximaal wielgewicht | 200 kg |
| Maximale wieldiameter | 50 inch / 1270 mm |
| Het vinden van de juiste balans | Auto ±1 g Vrachtwagen ±25 g |
| Balans tussen snelheid | 210 toeren per minuut |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 200 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1250*1000*1250 mm |
| In één 20-inch container passen 9 eenheden. | |
Welke voorbereidingen zijn nodig voordat het wiel dynamisch gebalanceerd wordt?
1. Maak de banden schoon en controleer ze. Er mogen geen steentjes in het bandenprofiel zitten. Als die er wel zijn, verwijder ze dan met een schroevendraaier of ander gereedschap. Er mag geen vuilophoping op de naaf zitten; als die er wel is, veeg deze dan schoon met een doek.
2. Controleer de bandenspanning. De bandenspanning moet de standaardwaarde hebben. De standaardwaarde voor de bandenspanning vindt u op de deurstijl van de bestuurdersstoel, meestal 2,5 bar.
3. Het originele dynamische balanceerblok op de band moet volledig worden verwijderd.
Hoe vaak gebruikt u de wielbalanceermachine? Als het na meer dan drie keer nog steeds niet is gecorrigeerd, wat is dan de reden?
Over het algemeen is een wiel na één of twee keer draaien gerepareerd. In zeldzame gevallen kan een band na drie keer draaien nog steeds gerepareerd zijn. Als de band na meer dan drie keer draaien nog steeds niet gerepareerd is, kan het zijn dat de band en de wielnaaf niet goed gemonteerd zijn, of dat er vuil, zoals bandenkit of andere voorwerpen, in de band zit. Controleer deze onderdelen en probeer het opnieuw.