1. Afstandsmeting;
2. Zelfkalibratie; LED-digitaal display
3. Ongebalanceerde optimalisatiefunctie;
4. Optionele adapter voor het balanceren van motorfietswielen;
5. Metingen in inches of millimeters, aflezing in gram of ounce;
| Motorvermogen | 0,25 kW/0,35 kW |
| Voeding | 110V/240V/240V, 1 fase, 50/60 Hz |
| Velgdiameter | 254-615 mm / 10”-24” |
| Velgbreedte | 40-510 mm”/1,5”-20” |
| Maximaal wielgewicht | 65 kg |
| Maximale wieldiameter | 37 inch / 940 mm |
| Het vinden van de juiste balans | ±1 g |
| Balans tussen snelheid | 200 toeren per minuut |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 134 kg |
| Verpakkingsgrootte | 980*750*1120 mm |
Zolang de band en velg aan elkaar gemonteerd zijn, is een dynamische balancering noodzakelijk. Of het nu gaat om het vervangen van de velg of het vervangen van de oude band door een nieuwe, zelfs als er niets verandert, wordt de band van de velg verwijderd voor inspectie. Zolang de velg en band afzonderlijk weer gemonteerd worden, is een dynamische balancering vereist.
Naast het vervangen van de velgen en banden, is het ook belangrijk om in het dagelijks gebruik extra aandacht te besteden aan de wieluitlijning. Als u merkt dat het stuur trilt, controleer dan eerst of de wieluitlijning niet in orde is. Factoren zoals velgvervorming, bandenreparatie, de installatie van een bandenspanningscontrolesysteem en het vervangen van ventielen door ventielen van verschillende materialen kunnen de wieluitlijning beïnvloeden. Het is aan te raden om de wieluitlijning regelmatig te laten controleren om een normale werking van het wiel te garanderen.