1. Automatische meting van afstand en wieldiameter;
2. Zelfkalibratie;
3. Ongebalanceerde optimalisatiefunctie;
4. Optionele adapter voor het balanceren van motorfietswielen;
5. Metingen in inches of millimeters, aflezing in gram of ounce;
| Motorvermogen | 0,25 kW/0,35 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V, 1 fase, 50/60 Hz |
| Velgdiameter | 254-615 mm / 10”-24” |
| Velgbreedte | 40-510 mm”/1,5”-20” |
| Maximaal wielgewicht | 65 kg |
| Maximale wieldiameter | 37 inch / 940 mm |
| Het vinden van de juiste balans | ±1 g |
| Balans tussen snelheid | 200 toeren per minuut |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 178 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1000*900*1150 mm |
1. De uiterst nauwkeurige spindel werkt samen met de hoogfrequente sensor om de rotatiefrequentie van de band nauwkeuriger te berekenen.
2. Het beschikt over een drukbestendig bedieningspaneel met aanraakgevoelige feedback, een soepele bediening, krachtige gegevensverwerking en een eenvoudig, begrijpelijk en gemakkelijk te bedienen schema van de bedieningsmodi.
3. De bandbeschermhoes is gemaakt van nylon met een hoge dichtheid, dat na vele jaren zijn hardheid en broosheid niet zal verliezen.
4. De behuizing is verdikt, het geluid is laag en de werking is stabiel. Het is geschikt voor het balanceren van diverse kleine en middelgrote voertuigwielen.
5. Het beschikt over zelfcontrole- en foutdiagnosefuncties om de nauwkeurigheid van de gegevens te waarborgen.
6. Het grote opbergvak heeft een overzichtelijke indeling en diverse opbergmogelijkheden.
7. De vernieuwde liniaal maakt het meten van de bandbreedte en -diameter handiger en sneller.
8. De precisiespindel is slijtvast, geluidsarm, corrosiebestendig en roestvrij.