1. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt het mogelijk om de klep in zijn geheel te verwijderen, waardoor de werking stabiel en betrouwbaar is en het onderhoud eenvoudig is;
2. De montagekop en de grijpbek zijn gemaakt van gelegeerd staal;
3. Verstelbare grijpbek (optie), de basisklemmaat kan ±2 inch worden aangepast.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 38"/960mm |
| Maximale wielbreedte | 11"/280mm |
| Buitenklem | 10"-18" |
| Binnenklem | 12"-21" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 229 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1100*950*950 mm |
| Er passen 36 eenheden in één 20-inch container. | |
De semi-automatische bandenwisselaar heeft een compact ontwerp, is handig en snel in gebruik en werkt volledig hydraulisch. Dankzij de constante werkhoogte, perfecte ergonomische beweging en wielhefinrichting kan elk type wiel moeiteloos op de draaitafel worden geplaatst.
Ruimtebesparend: geen kabels aan de achterkant en met opbergrek, snellere bediening: geheugenfunctie voor de hoogte van de montagekop, perfecte en snelle bandenmontage: elektrische aandrijving voor het verstellen van de klemtafel en intelligente middenvergrendeling met extra grip, drukloze werking, roterende pneumatische bandenafdichter, montagekop gemaakt van krasbestendig materiaal, beschadigt de wielnaaf niet (drukloos effect).