1. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt het mogelijk om de klep in zijn geheel te verwijderen, de werking is stabiel en betrouwbaar en het onderhoud is eenvoudig;
2. De montagekop en de grijpbekken zijn gemaakt van gelegeerd staal, waardoor de schade aan de band effectief wordt beperkt;
3. De pneumatische hulparm bespaart tijd en moeite bij de bediening;
4. Verstelbare grijpbekken (optioneel), de basisklem kan ±2 inch in grootte worden aangepast.
5. Een nieuw type hulpmiddel waarmee harde banden gemakkelijk verwijderd kunnen worden.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 44"/1120mm |
| Maximale wielbreedte | 14"/360mm |
| Buitenklem | 10"-21" |
| Binnenklem | 12"-24" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 379 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| In één 20-inch container passen 20 eenheden. | |
1. Waar kom je vandaan?
Qingdao, provincie Shandong, China.
2. Bent u fabrikant of handelaar?
Fabrikant. We hebben een eigen fabriek en kwaliteitscontroleteam.
3. Wat is de levertijd?
30 werkdagen.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie. Let goed op de technische specificaties om te bepalen of deze lift geschikt is voor u.