1. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt het mogelijk om de klep in zijn geheel te verwijderen, wat zorgt voor een stabiele en betrouwbare werking en eenvoudig onderhoud;
2. De montagekop en de grijpbek zijn gemaakt van gelegeerd staal.
3. De zeshoekig georiënteerde buis is verlengd tot 270 mm, waardoor de vervorming van de zeshoekige as effectief wordt voorkomen;
4. Uitgerust met een bandenheffer, waardoor het laden van de band eenvoudig is;
5. Uitgerust met een ingebouwd luchttank-straalapparaat, bediend door een uniek voetventiel en een handbediende pneumatische unit;
6. Met dubbele hulparm voor het hanteren van brede, laagprofiel- en stijve banden.
7. Verstelbare grijpbek (optie), de basisklemmaat kan ±2 inch worden aangepast.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 47"/1200mm |
| Maximale wielbreedte | 16"/410mm |
| Buitenklem | 13"-24" |
| Binnenklem | 15"-28" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 562 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1400*1120*1800 mm |
| In één 20-inch container passen 8 eenheden. | |
1. De stroomvoorziening van de bandenmachine moet in de normale stand staan. In de niet-werkende stand is de stroom uitgeschakeld. De luchtdruk in de machine moet normaal zijn en de luchtslang mag niet aangesloten zijn.
2. Controleer vóór het vervangen van de band of het bandframe vervormd is en of het ventiel lekt of gebarsten is.
3. Draai het luchtventiel los om de bandenspanning te verlagen, plaats de band in het midden van de compressiearm en bedien de compressiearm om de twee zijden van de band van het wielframe te scheiden.
4. Bedien de schakelaars om de banden te verwijderen.
5. Bij het monteren van de nieuwe banden worden de banden met de markering naar boven gericht gemonteerd en worden de banden gemonteerd door de schakelaars te bedienen.
6. Na de montage moet elke schakelaar in de uit-stand worden gezet.