1. Kantelbare kolom en pneumatisch vergrendelbare montage- en demontagearm;
2. De zesassige buis met een lengte tot 270 mm kan effectief vervorming van de zesassige constructie voorkomen;
3. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt demontage als geheel mogelijk, zorgt voor een stabiele en betrouwbare werking en is gemakkelijk te onderhouden;
4. De montagekop en de grijpbek zijn gemaakt van gelegeerd staal;
5. Verstelbare grijpbek (optie), de basisklemmaat kan ±2 inch worden aangepast;
6. Uitgerust met een extern luchttank-straalapparaat, bediend door een unieke voetklep en een handbediende pneumatische unit;
7. Met stuurbekrachtiging voor het hanteren van brede, laagprofiel en stijve banden.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 44"/1120mm |
| Maximale wielbreedte | 14"/360mm |
| Buitenklem | 10"-21" |
| Binnenklem | 12"-24" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 406 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1100*950*950 mm 1330*1080*300mm |
| In één 20-inch container passen 20 eenheden. | |
1. Werkbank: Op dit platform worden de banden grotendeels gedemonteerd. Het platform dient voornamelijk om de banden te plaatsen en te roteren.
2. Scheidingsarm: Deze bevindt zich aan de zijkant van de bandenwisselmachine en wordt hoofdzakelijk gebruikt om de band van de velg te scheiden, zodat de bandenwissel soepel kan verlopen.
3. Opblaas- en leegloopapparaat: Dit dient voornamelijk om de lucht uit de band te laten ontsnappen, zodat de band gemakkelijk kan worden opgepompt of gedemonteerd. Er is ook een barometer aanwezig om de bandenspanning te meten. De gemiddelde bandenspanning is ongeveer 2,2 atmosfeer, oftewel 0,2 MPa.
4. Pedalen: Onder de bandenwisselaar bevinden zich 3 pedaalschakelaars, die respectievelijk worden gebruikt om de schakelaar met de klok mee en tegen de klok in te draaien, de aanspanschakelaar te scheiden en de velg- en bandschakelaar te scheiden.
5. Smeermiddel: Het is gunstig voor het demonteren en monteren van banden, vermindert schade tijdens het demonteren en monteren van banden en zorgt ervoor dat het demonteren en monteren van banden beter verloopt.