1. Kantelbare kolom en pneumatisch vergrendelbare montage- en demontagearm;
2. De zesassige buis met een lengte tot 270 mm kan effectief vervorming van de zesassige constructie voorkomen;
3. De fijnmazige constructie van de voetklep maakt demontage als geheel mogelijk, zorgt voor een stabiele en betrouwbare werking en is gemakkelijk te onderhouden;
4. De montagekop en de grijpbek zijn gemaakt van gelegeerd staal;
5. Verstelbare grijpbek (optie), de basisklemmaat kan ±2 inch worden aangepast;
6. Uitgerust met een extern luchttank-straalapparaat, bediend door een unieke voetklep en een handbediende pneumatische unit;
7. Met stuurbekrachtiging voor het hanteren van brede, laagprofiel en stijve banden.
| Motorvermogen | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Voeding | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maximale wieldiameter | 44"/1120mm |
| Maximale wielbreedte | 14"/360mm |
| Buitenklem | 10"-21" |
| Binnenklem | 12"-24" |
| Luchttoevoer | 8-10 bar |
| Rotatiesnelheid | 6 toeren per minuut |
| kralenbrekerkracht | 2500 kg |
| Geluidsniveau | <70dB |
| Gewicht | 384 kg |
| Verpakkingsgrootte | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| In één 20-inch container passen 24 eenheden. | |
1. De stroom- en luchttoevoer moeten worden uitgeschakeld voordat onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd.
2. De machine moet zorgvuldig worden afgeveegd en de glijdende en bewegende onderdelen moeten na dagelijks gebruik regelmatig worden gesmeerd.
3. Controleer regelmatig de gas-waterafscheider en de smeerinrichting, laat deze tijdig leeglopen als er te veel water in zit en vul deze tijdig bij als er te weinig olie in zit.
4. Zorg ervoor dat er voldoende smeerolie in de reductiekast zit. U kunt het oliepeil zien via het oliepeilvenster. Open de plastic kap in het midden van de werkbank, draai de bouten los en vul vervolgens olie bij via de boutgaten.